image

Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür.

En kaliteli ve en tasarruflu cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.

Kurumsal

EcoSoft Ürün Desteği

  • Servis ve yedek parça, satış sonrası hizmetlerin en başında gelen bir hizmet türüdür. Tüketiciyi direkt ilgilendiren bu hizmet ne kadar iyi yapılır ve ne kadar iyi kontrol edilirse tüketici memnuniyeti de o ölçüde büyük olur. Tüketicinin memnun olduğu bir ürün ise her zaman en çok tercih edilen üründür.EcoSoft olarak en uzun ömürlü, en kaliteli ve en tasarruflu cihazları tüketiciye sunarken servis hizmetlerinde de en iyisini vermek bizlerin ana hedefidir.

    En iyi servis hizmeti en yaygın servis hizmeti demek değildir. Her semtte servis istasyonu olan bir firma düşünün. Bu firma birden fazla markanın servis hizmetini veren yetkili servislerini ne ölçüde eğitip, kontrol edebiliyor ? Siz bu servislerden yardım istediğinizde evinize zamanında, gerçekten işten anlayan konusunda uzman bir profesyonel gelebiliyor mu ?

    Tüm bu olası soruları değerlendirdiğinizde servis biriminin yaygın olmasının, pek önemli olmadığı görülür. Önemli olan servisin ticari zihniyetten uzak, eğitimli ve konusunda uzman hizmet anlayışıyla tüketiciye yaklaşmasıdır. Verilen günde randevusuna giden, tüketicinin problemini yerinde ve anında çözen, güler yüzlü, temiz bakımlı ve ciddi bir servis, iyi bir servistir !

    Tüm bu iyi özellikler EcoSoft servisinin temel özellikleridir.EcoSoft Servis Sistemi, bilgisayar kontrollüdür ve tüm tüketicilerimiz bilgisayarlarda tek tek takip edilir. En iyi servis hizmeti, ana firma ile muhatap olabilmektir. EcoSoft hem üretici hem de kendi ürününe hizmet anlayışıyla servis veren bir firmadır.Tüketici memnuniyeti için her türlü fedakârlığı benimseyen bir firmanın servis hizmetinin de farklı olacağı kesindir. Tüketici olarak hem cihazda, hem serviste uzun yıllar ana firma ile muhatap olma garantisi yalnızca EcoSoft’tadır.

Destek Talep Formu

Yaşadığınız sorunu servis ekibimize ileterek probleminizi en kısa sürede çözmenize yardımcı olalım.