image

Ailenizin ve sizin kullandığınız su ile ilgili kaygılarınız var ise, yalnız değilsiniz...

Ecosoft içme suyu arıtma cihazı sağlık kalite ve ekonomi yi aynı anda sizlere sağlamaktadır.

Satış Noktaları

EcoSoft Ürünleri

Renk Su Arıtma Sistemleri olarak her ailenin kolaylıkla sahip olabileceği EcoSoft içme suyu cihazlarını en iyi şekilde sizlere sağlamaktadır.

Morion 101
  • Geleneksel arıtıcılara göre %50 az yer kaplar. Morion 101 geleneksel arıtıcılara göre %50 daha az atık su tahliyesi ve %50 daha hızlı arıtma sağlar. Optimal mineralizasyon, düşük basınçta çalışma, kolay ve etkin bakım gibi önemli özelliklere sahiptir.
Ürünü İncele
EcoSoft Purotwist
  • Doğru Su arıtma sistemleri Kalite açısından da sağladığı faydalar bulunmaktadır. Kaliteli Suda Koku, Renk ve Tat gibi değerler Sağlık Bakanlığının belirlediği oranlar içinde kalmaktadır. Sistemlerimizde kullanılan Teknolojilerle birlikte gerekli senelik bakımları da yapıldığında bu oranlar sürekli olarak aynı değerler içinde kalmaktadır...
Ürünü İncele
Standlı Reverse Osmosis
  • Reverse Osmos üniteleri yüksek teknolojinin en son olanaklarının kullanıldığı üst düzey bir su arıtım prosesidir. Tezgahaltı RO sistemleri, mutfak tezgahının altına monte edilebilecegi gibi ayrıca kompakt tipleri tezgah üstüne monte edilebilmektedir.75 Gpd'lik bir sistem 200-300 lt su üreteceginden dolayı...
Ürünü İncele
EcoSoft Direk Akışlı
  • UF Membran filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, mineral dengeli bir hale getirir.
Ürünü İncele