image

Ailenizin ve sizin kullandığınız su ile ilgili kaygılarınız var ise, yalnız değilsiniz...

Ecosoft içme suyu arıtma cihazı sağlık kalite ve ekonomi yi aynı anda sizlere sağlamaktadır.

Satış Noktaları

EcoSoft Direk Akışlı

 • Ürün Özellikleri

  1.Kademe : 5 mikron Sediment filtre; Gözle görülebilen tüm kiri, pası ve kum parçacıklarını giderir.

  2.Kademe : Karbon blok filtre; Klorun ve organik kimyasalların %99’ unu alır. Tat, koku ve renk giderir.Suyu membrandan önce 1 mikron seviyesinde süzerek membranın kapasitesini artırır, ömrünü uzatır.

  3.Kademe : RO Membran filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

  4.Kademe : Post Karbon filtre; Hindistan Cevizi kabuğundan geliştirilmiştir. Post karbon filtre suya belli bir tat ve içim kalitesi vererek suyu içime hazır hale getirir.

  Reverse Osmos üniteleri yüksek teknolojinin en son olanaklarının kullanıldığı üst düzey bir su arıtım prosesidir. Tezgahaltı RO sistemleri, mutfak tezgahının altına monte edilebilecegi gibi ayrıca kompakt tipleri tezgah üstüne monte edilebilmektedir.

  75 Gpd'lik bir sistem 200-300 lt su üreteceginden dolayı içme suyu haricinde yemek yapımı ve kullanım açısından da gerekli su ihtiyacını da karşılayacaktır.

  Sistem 12 lt lik depo tankına sahip olup, depo dahil tüm sistem parçaları, membranı ve filtre elemanları NSF ( A.B.D sağlık kurulusudur. ) onaylı olarak üretilmektedir.


  UF Membran: 8L / dk
  Çalışma Basıncı: 50-100 PSİ 2-7 Bar
  Boyut: Sistem(35x40x11 cm) - Tank(28x28x35 cm)
  Ağırlık: Sistem(6kg) - Tank(4kg)
  Filtreler: 5 Mikron Filtre, 1 Mikron Blok Karbon, 0,01 Mikron Membrab, Post Karbon Filtre

  Su Arıtma Sistemlerinin Sağladığı Faydalar

  Su arıtma sistemlerinin Faydalarını, Sağlık, Ekonomik ve Kalite başlıkları altında toplayabiliriz, SAĞLIK : Doğru Su arıtma sistemlerinden çıkan sular Sağlık Bakanlığından, Dünya Sağlık örgütünden ve birçok testlerden geçerek onaylanmış sağlıklı su üretimine imkân veren ve son teknolojiyle kullanılarak üretilmiş sistemlerdir. Ayrıca üretimide kontrol altında tutmamız nedeniyle psikolojik olarak ta rahatlamamıza sebep olur.

  EKONOMİ : Doğru Su arıtma sistemleri Ekonomik açıdan kendini 1 ayla 12 ay arasında amorti etmektedir. Su için ayırdığımız bütçelere ilk aydan itibaren büyük tasarruflar sağlamaktadır. Amorti ettikten sonraki dönemlerde Sağlıklı, Kaliteli ve Güvenli içme suyunu senelik gerekli bakımlarını yaptırdığımız müddetçe bedava denebilecek şekilde kullanılmaktadır.

  KALİTE : Doğru Su arıtma sistemleri Kalite açısından da sağladığı faydalar bulunmaktadır. Kaliteli Suda Koku, Renk ve Tat gibi değerler Sağlık Bakanlığının belirlediği oranlar içinde kalmaktadır. Sistemlerimizde kullanılan Teknolojilerle birlikte gerekli senelik bakımları da yapıldığında bu oranlar sürekli olarak aynı değerler içinde kalmaktadır.

ÜRÜNÜ SATIN AL